Par mums
Kas mēs esam
Mūsu mērķis
 
Ceļvedis Līdere
Mentorings
Pasākumu arhīvs
Pētījumi
Sadarbība
Kā mums pievienoties
Saites
Kontakti un rekvizīti


  




ORGANIZĀCIJA

Līdere ir biedrība, kura apvieno Latvijas sievietes - uzņēmējas un profesionāles savā jomā. To dibināja astoņas sievietes - uzņēmējas un profesionāles 2003. gada 3. februārī.

Valdes priekšsēdētāja: Aiva Vīksna

Izdevniecības Lietišķās informācijas dienests,
biznesa attīstības vadītāja


Valdes priekšsēdētājas vietniece: Mārīte Šperberga

Izdevniecības Balvu Vaduguns, līdzīpašniece
Latvijas Būvinženieru savienība, valdes locekle
žurnāla "BŪVINŽENIERIS" un mājas lapas www.buvinzenierusavieniba.lv redaktore
marite.sperberga@gmail.com


Valdes locekļi:
Lilita Bērziņa
SIA Numeri,
valdes locekle
lilita.berzina@numeri.lv
Jana Zubricka
SIA STIKLA SERVISS,
valdes locekle
info@stikla-serviss.lv
Māra Špicberga
SIA Apmācību un biznesa treniņu uzņēmums JARDI,
partnere un trenere
mara.spicberga@jardi.lv
Santa Purgaile
AS "Citadele banka",
valdes locekle
santa.purgaile@citadele.lv


Biedri:
Vija Glāzere
SIA Debets.lv,
valdes locekle
info@debets.lv
Līga Menģelsone
Latvijas Darba devēju konfederācija,
ģenerāldirektore
liga@dv.lv
Ilze Švāne
SIA Xnet,
valdes priekšsēdētāja
ilze@xnet.lv
Zane Ozola
SIA Patnis,
valdes priekšsēdētāja
zane.ozola@patnis.lv
Nataļja Sterhova
SIA STS Consulting,
valdes locekle
nsterhova@gmail.com
Aiga Veckalne
Uzņēmēja,
BNI Latvia direktore
aiga.veckalne@gmail.com
Sarma Mateika
SIA Būvserviss Roja buvserviss@inbox.lv
Ivonna Ķezbere
Travel agency SPARE SIA,
valdes locekle
ivonna@spare.lv
Zane Podiņa
SIA "Auditorsabiedrība "Visa Vērte"",
valdes locekle
zane.podina@visaverte.lv
Ilze Blūma
travel@airkargo.lv
    
Antra Ruņģe
SIA MENTAMED,
valdes locekle
antra.runge@mentamed.lv
Ginta Rumba
SIA ERGA Grupa,
valdes locekle
ginta.rumba@gmail.com
Vita Zariņa
Biznesa augstskola Turība, Dr.oec., profesore, Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne
vita.zarina@turiba.lv
Anita Viļuma
SIA ANJO,
īpašniece
anjo@rip.lv
Iveta Ludviga
Rīgas Starptautiskā Ekonomikas un Biznesa Administrācijas Augstskola,
programmu direktore
iveta.ludviga@riseba.lv
Ilze Garanča
CAPS! Captured moments,
saimniece
ilze@tastecaps.com
Tatjana Titareva
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK)
ES projektu nodaļas vadītāja
tatjana.titareva@chamber.lv
Diāna Kalēja
SIA "Hieroglifs",
valdes priekšsēdētāja
diana@hieroglifs.com
Ilona Beizītere
Latvijas Republikas Saeima,
Analītiskā dienesta pētniece
Ilona.Beizitere@saeima.lv
Kadrija Beirote
Biedrība "Es varu visu!",
valdes locekle
Biedrība "Sajūtu Pasaule",
valdes Locekle
kadrijab@gmail.com
    
Aiva Vīksna
Mārketinga aģentūra
SIA "Ulme Advert",
valdes locekle
aiva@ulme.lv

    
Zanda Raciborska
Biedrība Līdere,
projektu vadītāja
Izdevniecība Lietišķās informācijas dienests,
BILANCES AKADĒMIJA,
projektu vadītāja
zanda@lid.lv
    

lidere.lv © 2003. Visas autortiesības rezervētas.
Graudu iela 68, Rīga, LV-1058
Tālr.: (+371) 67606110; fakss: (+371) 67606120