Par mums
Kas mēs esam
Mūsu mērķis
 
Ceļvedis Līdere
Mentorings
Pasākumu arhīvs
Pētījumi
Sadarbība
Kā mums pievienoties
Saites
Kontakti un rekvizīti


  
LĪDERE ir kļuvusi par WEP biedru! • PROGRAMMA


  Paldies mūsu atbalstītājiem - Banka Citadele, ALTUM, izdevniecībai Lietišķās informācijas dienests, Tulkot.lv, Opera Hotel & Spa, Jacob's Creek, Taka Spa, AS "Dzintars", portālam monday.lv, portālam plz.lv!  MENTORINGA APAĻAIS GALDS , 10.TIKŠANĀS

         26.03.2015. Šogad jau trešā "Mentoringa apaļais galds" tikšanās!
         Pieredzes pārņēmējs, kura vēlējās saņemt pieredzējušo uzņēmēju atbalstu šoreiz, bija Nodibinājuma „Dzīvo Sapņu Fonds” idejas autors Jānis Kaļiņičs.
         Esam ļoti pateicīgi mentoriem, kuri piedalījās tikšanās reizē un dalījās ar savām idejām, padomiem un pieredzi - LĪDERE biedrēm - Zanei Ozolai un Lilitai Bērziņai, kā arī mentoriem, kuri piedalās LĪDERE organizētajās mentoringa programmās uzņēmējiem – Uģim Krūmiņam un Agritai Grosbartei.
         Jaunie uzņēmēji, ja ir interese izmantot šo iespēju, rakstiet – lidere@lid.lv. Uz tikšanos!.
  MENTORINGA APAĻAIS GALDS , 9.TIKŠANĀS

         12.02.2015. LĪDERE turpina aktivitāti - "Mentoringa apaļais galds" - viena pieredzes pārņēmēja tikšanās ar vairākiem mentoriem, kuri piedalās prāta vētrā par pieredzes pārņēmēju interesējošiem jautājumiem.
         Pieredzes pārņēmēja, kura vēlējās saņemt pieredzējušo uzņēmēju atbalstu šoreiz, bija zīmola Nature For Baby radītāja Iveta Šaicāne.
         Esam ļoti pateicīgi mentorēm, kuras piedalījās tikšanās reizē un dalījās ar savām idejām, padomiem un pieredzi - LĪDERE biedrēm - Ilzei Blūmai un Gintai Rumbai, kā arī mentorēm, kuras piedalās LĪDERE organizētajās mentoringa programmās uzņēmējiem – Irēnai Hadaņonokai-Tjarvei, Marikai Ģedertei un Agritai Grosbartei.
         Jaunie uzņēmēji, ja ir interese izmantot šo iespēju, rakstiet – lidere@lid.lv. Uz tikšanos!.
  "SHE DECIDES YOU SUCCEED" ROUNDTABLE, London, UK

         03.02.2015. LĪDERE saņēma uzaicinājumu paust viedokli par situāciju Latvijā. Tēma – sievietes valdēs un vadošajos amatos.
         Tikšanās organizēta Eiropas Savienības projekta „SHE DECIDES YOU SUCCEED” ietvaros, kura mērķis ir biznesa izaugsmes veicināšana, ņemot vērā dzimumu līdzsvara ievērošanu lēmumu pieņemšanā.
         LĪDERE un Latvijas ziņojumu sniedza Valdes pārstāve Inese Bērs.
  LĪDERE atbalsta EIGE un Latvijas Universitātes Dzimtes studiju centra projektu

         16.01.2015. LĪDERE valdes pārstāve Inese Bērs tikās ar Latvijas Universitātes Dzimtes studiju centrs pētnieci Mariju Semjonovu, lai pētījuma ietvaros sniegtu interviju par mūsdienu situāciju dzimumu līdztiesības politikā Latvijā.
         Pētijuma mērķis ir apkopot dažādu iesaistīto pušu viedokļus un informāciju par Dzimumu līdztiesības politikas dokumentiem.
         Saruna notika lietišķā un jaukā atmosfērā Ineses uzņēmuma Comperio telpās Balasta dambī 58, Rīgā un tajā piedalījās arī biedrības projektu vadītāja Zanda Raciborska.
         Priecājamies būt noderīgas un gaidīsim pētījuma rezultātus!
  MENTORINGA APAĻAIS GALDS , 8.TIKŠANĀS

         15.01.2015. LĪDERE turpina aktivitāti - "Mentoringa apaļais galds" - viena pieredzes pārņēmēja tikšanās ar vairākiem mentoriem, kuri piedalās prāta vētrā par pieredzes pārņēmēju interesējošiem jautājumiem.
         Pieredzes pārņēmēja, kura vēlējās saņemt pieredzējušo uzņēmēju atbalstu šoreiz, bija Latvijas Universitātes Diasporas un migrācijas pētijumu centrs direktore Aija Lulle.
         Esam ļoti pateicīgi mentoriem, kuri piedalījās tikšanās reizē un dalījās ar savām idejām, padomiem un pieredzi - LĪDERE valdes pārstāvei Zanei Ozolai un mentoriem, kuri piedalās LĪDERE organizētajās mentoringa programmās uzņēmējiem – Irēnai Hadaņonokai-Tjarvei, Dacei Freimanei un Uģim Krūmiņam.
         Jaunie uzņēmēji, ja ir interese izmantot šo iespēju, rakstiet – lidere@lid.lv. Uz tikšanos!.
   

 • lidere.lv © 2003. Visas autortiesības rezervētas.
  Graudu iela 68, Rīga, LV-1058
  Tālr.: (+371) 67606110; Fakss: (+371) 67606119