Par mums
Kas mēs esam
Mūsu mērķis
 
Ceļvedis Līdere
Mentorings
Pasākumu arhīvs
Pētījumi
Sadarbība
Kā mums pievienoties
Saites
Kontakti un rekvizīti


  
       Lai cildinātu sievietes uzņēmējas un veicinātu sieviešu savstarpējo solidaritāti, Eiropas parlamenta deputāte Sandra Kalniete 2014. gada 24. septembrī izsludina konkursu "ATDZIMT NO PELNIEM".
       Konkurss tiek organizēts sadarbībā ar biedrību LĪDERE, konkursa oficiālais partneris un līdzorganizators - AS "Dzintars", konkursa informatīvais partneris - žurnāls "Ieva"; konkurss notiek jau piekto gadu.
       Konkursam pieteikumus pretendentes var iesniegt patstāvīgi vai arī trešās puses – sabiedriskas organizācijas, par pretendentes darbību informēti un zinoši Latvijas iedzīvotāji, pilsētu un pašvaldību pārstāvji, uzņēmēju organizāciju vai profesionālu asociāciju pārstāvji, juridiskas un fiziskas personas.
       Pieteikumu iesniegšanas termiņš - 2014.gada 7.novembris.
       2014. gada 22. decembrī notika svinīgā apbalvošanas ceremonija un par Eiropas Parlamenta deputātes Sandras Kalnietes konkursa "ATDZIMT NO PELNIEM 2014" galvenās balvas laureāti kļuva Inese Kunakova no Riebiņu novada. Vēl 10 labākās pretendentes ir saņēmušas Kalnietes k-dzes uzaicinājumu paviesoties Eiropas Parlamentā Briselē.
       Biedrība LĪDERE apsveic arī pretendenti Inesi Kurzemnieci, kura šogad saņēma mūsu simpātiju balvu.

       Deatalizēta informācija: http://kalniete.lv/
       Foto un video ieskats apbalvošanas ceremonijā: http://failiem.lv/u/lcmifqc

Biedrības LĪDERE 2014./2015. gada (16.) mentoringa programmu uzņēmējiem

       Darbu sāk Mentoringa programmu uzņēmējiem (MPU), kuras laikā jaunie uzņēmēji varēs saņemt mentora – pieredzējuša uzņēmēja padomu un atbalstu.

       Programmas mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā.

       Mentorings uzņēmējdarbībā ir sistemātiski veidotas attiecības, kas balstītas uz ilglaicīgu un brīvprātīgu atbalstu starp veiksmīgu uzņēmēju ar pieredzi, kurš dalās savās zināšanās, pieredzē un uzskatos un otru uzņēmēju, kurš ir gatavs un vēlas gūt pieredzi no šīs apmaiņas un bagātināt savu kompetenci.

       Dalībai Mentoringa programmā aicinām pieteikties:
  • pieredzes pārņēmējus - jauni uzņēmumi (uzņēmums veic saimniecisko darbību un nav vecāks par 5 gadiem).
       Pieteikšanās dalībai programmā noslēdzās 2014. gada 1.septembrī.
       Pieredzes pārņēmēju pretendentu atlases intervijas norisinājās no 2014. gada 4.augusta līdz 5.septembrim.
       MPU norisināsies no 2014.gada oktobra līdz 2015.gada septembrim - 1 gadu.

       2014./2015. gada mentoringa programmas uzņēmējiem atklāšanas pasākums notika 2014.gada 8.oktobrī Rīgā, RISEBA, Meža ielā 1.

       2014./2015. gada mentoringa programmas uzņēmējiem pirmais kompetences celšanas seminārs notika 2014.gada 5.decembrī Rīgā, RISEBA, Meža ielā 1.

    Foto:    https://www.facebook.com/media/set/?set
               

Mentoringa process konkursa „LEC BIZNESĀ” uzvarētājiem

       2014. gada janvārī noslēdzās ALTUM rīkotā biznesa ideju konkursa jauniešiem „Lec biznesā!” biznesa plānu vērtēšana un ir zināmi jaunie uzņēmēji, kuri saņem konkursa godalgas – sadarbības iespējas ar biznesa mentoru un papildu naudas balvu savas biznesa idejas īstenošanai.
       Pieci labākie biznesa plānu autori saņems EUR 1422,87 (Ls 1000) naudas balvu savas biznesa idejas realizācijai un tiem tiks piesaistīts biznesa mentors, nākamie pieci – EUR 711,44 (Ls 500) un biznesa mentoru, bet vēl 20 pretendentiem būs iespēja sadarboties ar biznesa mentoru, kas dalīsies savā pieredzē, zināšanās un kontaktos. Mentorus nodrošinās biedrība LĪDERE sadarbībā ar Junior Chamber International Latvia (Starptautiskā līderu un jauno uzņēmēju asociācija).
       Mentoringa procesa ilgums ir 10 mēneši; sadarbība ar mentoriem sāksies 2014.gada aprīlī un to plānots noslēgt 2014.gada novembrī.

       Svarīgākās aktivitātes mentoringa procesa ietvaros:
Vasaras jaukākais notikums – LĪDERE un draugu ekspedīcija uz Alūksni

       2014.gada 8.un 9.jūlijā 11.ekspedīcija (tās katru gadu organizē biedrības LĪDERE valdes priekšsēdētājas vietniece Mārīte Šperberga, kad LĪDERES un viņu draugi dodas uz kādu no Latvijas reģioniem, lai sastaptos ar vietējiem uzņēmējiem) mūs aizveda pie uzņēmējiem Alūksnē.

       Apmeklējām Glika Bībeles muzeju, ciemojāmies pie koktēlnieka Harija Stradiņa, devāmies uz zemnieku saimniecību "Mauriņi" pie Guntas Virkas, nakšņojām viesu mājā "Jaunsētas"; kā arī apmeklējām SIA "Dzīpars S", kopā ar kapteini Jāni Kļanski un gidi Ilonu Riekstiņu devāmies braucienā ar plostu pa Alūksnes ezeru, apmeklējām dabas muzeju "Vides labirints", kokapstrādes uzņēmumu "4plus" un Alūksnes mākslas skolu.

       Atkal saņemts pozitīvu emociju lādiņš un jau tagad gaidām nākošos ceļojumus.

       Foto stāsti:
       © Mārīte Šperberga
        © Māra Špicberga
 

lidere.lv © 2003. Visas autortiesības rezervētas.
Graudu iela 68, Rīga, LV-1058
Tālr.: (+371) 67606110; Fakss: (+371) 67606119