Par mums
Kas mēs esam
Mūsu mērķis
 
Ceļvedis Līdere
Mentorings
Pasākumu arhīvs
Pētījumi
Sadarbība
Kā mums pievienoties
Saites
Kontakti un rekvizīti


  Izdota grāmata "Mentoringa daudzās sejas"

Šā gada 3.martā tika prezentēta pirmā grāmata Latvijas uzņēmumu esošiem un potenciāliem īpašniekiem un vadītājiem "Mentoringa daudzās sejas". Grāmata, kas latviešu un krievu valodās ir tulkota no somu valodas, apkopo daudzpusīgu un praktiski izmantojamu informāciju par dažādiem mentoringa jeb pieredzes pārņemšanas veidiem, formām un to pielietošanu.

Grāmatas atvēršanas pasākumā piedalījās Somijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā H.E. Peka Vuoristo (Pekka Wuoristo), viena no grāmatas somu autorēm Tūliki Jūsela (Tuulikki Juusela), kā arī biedrības "Līdere" pārstāves. Grāmatas autore ir konsultante, uzņēmējdarbības veicināšanas aktīviste, kura saņēmusi atzinību par darbu sieviešu motivēšanā un piesaistē uzņēmējdarbībai. Latvijā grāmatu izdod biedrība "Līdere" sadarbībā ar izdevniecību "Lietišķās informācijas dienests".

     Foto no grāmatas prezentācijas pasākuma:
    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15    16   

„Kā uzņēmēja esmu praksē izmantojusi un novērtējusi mentoringa sniegtās iespējas jebkuram esošajam un potenciālajam uzņēmējam, kā arī uzņēmuma vadītājam - pilnveidoties, attīstīties, pārvarēt šķēršļus un saskatīt jaunus apvāršņus savā darbībā. Tādēļ varu apgalvot, ka grāmata būs noderīga ikvienam Latvijas lietišķo aprindu pārstāvim un pārstāvei, kas par savas izaugsmes prioritāti uzskata jaunas informācijas apgūšanu un ieviešanu ikdienas darbā. Tieši šo iemeslu dēļ biedrība "Līdere" uzskatīja par svarīgu grāmatas izdošanu Latvijā," grāmatas "Mentoringa daudzās sejas" nozīmi skaidro uzņēmēja Aiva Vīksna, biedrības "Līdere" valdes priekšsēdētāja un izdevniecības "Lietišķās informācijas dienests" izpilddirektore.

Visērtākais veids kā iegādāties šo grāmatu:
1. Aizpildiet pasūtījuma anketu
2. Nosūtiet izdevniecībai "Lietišķās informācijas dienests"
3. Saņemiet reķinu priekšapmaksai
4. Apmaksājiet rēķinu
5. Saņemiet grāmatu pa pastu

Pasūtījumu variet izdarīt izdevniecības Lietišķās informācijas dienests mājas lapā www.lid.lv, vai atsūtot pieprasījumu pa e-pastu lid@lid.lv

Pārdošanā arī Jāņa Rozes grāmatnīcā Kr. Barona ielā 3, Rīgā un Grāmatu namā "Valters un Rapa" Aspazijas bulvārī 24, Rīgā. 

lidere.lv © 2003. Visas autortiesības rezervētas.
Graudu iela 68, Rīga, LV-1058
Tālr.: (+371) 7606110; fakss: (+371) 7606119